BEOGRAD

PREUZMI PROGRAM U PDF

kombank dvorana / velika sala
ČETVRTAK | 4. novembar
19H

DRUMSKI TRKAČ – ENTONI BORDEJN
dokumentarni
r. Morgan Neville
SVEČANO OTVARANJE

DVORANA KULTURNOG CENTRA BEOGRADA
petak | 6. novembar
10:30h

Kompas Slobodne Zone
Ja sam Greta + panel diskusija

11h

/

13:30h

Plesač sa Kube
dokumentarni
r. Roberto Salinas + Q&A

16h

Snežni leopard
dokumentarni                       
r. Marie Amiguet

18:30H

Izgubljeno ostrvo
dokumentarni
r. Svetlana Rodina, Laurent Stoop

19h

/

21h

Balada o beloj kravi
igrani
r. Jeanette Nordahl

SUBOTA | 6. novembar
10:30h

Kompas Slobodne Zone
Zabavi je došao kraj + panel diskusija

11h

/

13:30h

Naše razlike su naša snaga + Future is here I
dokumentarni
r.  grupa autora

16h

Lucu
igrani                      
r. Alex Camilieri

18:30H

Zlato Johanesburga
dokumentarni
r. Sylvia Vollenhoven, Fredrik Gertten + Q&A

19H

/

21h

Mala mama
dokumentarni
r. Céline Sciamma

NEDELJA | 7. novembar
10:30h

Kompas Slobodne Zone
Prve 54 godine:  Skraćeni priručnik za vojnu okupaciju + panel diskusija

11h

/

13:30h

Naše razlike su naša snaga + Future is here II
dokumentarni
r.  grupa autora

16h

Dovedite svoju brigadu
dokumentarni 
r. Lucy Walker + MASTERKLAS

18:30h

/

19H

Mi smo pokrenuli vatru
igrani
r. Senka Domanović + Q&A

Čekaj me
dokumentarni
r. Damir Markovina + Q&A

21h

Povratak u Rems
dokumentarni
r. Jean Gabriele.-Periot

PONEDELJAK | 8. novembar
10:30h

/

11h

Kompas Slobodne Zone
Kolaži o laži + panel diskusija

13:30h

Naše razlike su naša snaga + Future is here III
dokumentarni
r.  grupa autora

16h

Starac i roda: priča o Malenoj i Klepetanu
dokumentarni 
r. Tomislav Jelinčić

18:30h

Radiograf jedne porodice
dokumentarni 
r. Firouzeh Khosrovani + Q&A

19H

/

21h

Šper ide u Holivud
dokumentarni
r.  Vanessa Lapa

UTORAK | 9. novembar
10:30h

/

11h

/

13:30h

STOP! Zemlja
igrani
r.  Kateryna Gornostai

16h

Sveta Emi
igrani 
r. Araceli Lemos

18:30h

Alef
dokumentarni &i grani 
r. Iva Radivojević

19H

/

21h

Slučaj: Ti
dokumentarni
r.  Alison Kuhn

DOM OMLADINE BEOGRADA
petak | 5. novembar
14h

/

15:30h

Budućnost
dokumentarni
r. Pietro Marcello, Francesco Munzi, Alice Rohrwacher

18h

Begunac
animirani & dokumentarni
r.  Jonas Poher Rasmussen

20H

Najgora osoba na svetu
igrani
r.  Joachim Trier

SUBOTA | 6. novembar
14h

Profesor Bahman i njegovi časovi
dokumentarni
r.  Maria Speth

15:30h

/

18h

Između dve zore
igrani
r.  Selman Nacar + Q&A

20H

Najlepši dečak na svetu
dokumentarni
r.  Kristina Lindström, Kristian Petri

NEDELJA | 7. novembar
14h

/

15:30h

Žene zaista plaču
igrani
r.  Vesela Kazakova, Mina Mileva

18h

Murina
igrani
r. Antoneta Alamat Kusijanović + Q&A

20H

Duga resa
dokumentarni
r.  Škart + Q&A

PONEDELJAK | 8. novembar
14h

/

15:30h

Ja sam Greta
dokumentarni
r. Nathan Grossman

18h

Slušajte pažljivo!
dokumentarni
r. Gunnar Hall Jensen

20H

Leto soula
dokumentarni
r. Questlove

UTORAK | 9. novembar
14h

/

15:30h

Plesač sa Kube
dokumentarni
r.  Roberto Salinas

18h

SPENSER
igrani
r. Pablo Larain
SVEČANO ZATVARANJE

20H

/

KOMBANK DVORANA | SALA 2
petak | 5. novembar
16h

Zabavi je došao kraj
dokumentarni
r. Shannon Walsh

18:30h

Lucu
dokumentarni
r.  Alex Camilieri

21H

Leto soula
dokumentarni
r.  Questlove

SUBOTA | 6. novembar
16h

Šper ide u Holivud
dokumentarni
r.  Vanessa Lapa

18:30h

Begunac
animirani & dokumentarni
r.  Jonas Poher Rasmussen

21H

Hrabrost
dokumentarni
r.  Aliaksei Paluyan

NEDELJA | 7. novembar
16h

Mala mama
dokumentarni
r. Céline Sciamma

18:30h

Najlepši dečak na svetu
dokumentarni
r.  Kristina Lindström, Kristian Petri

21h

Najgora osoba na svetu
igrani
r.  Joachim Trier

PONEDELJAK | 8. novembar
16h

Bez kajanja
igrani
r. Shariff Korver

18:30h

Balada o beloj kravi
igrani
r. Maryam Moghadam, Behtash Sanaeeha

21h

Murina
igrani
r.  Antoneta Alamat Kusijanović + Q&A

 

UTORAK | 9. novembar
16h

Slušajte pažljivo!
dokumentarni
r.  Gunnar Hall Jensen

18:30h

Radiograf jedne porodice
dokumentarni 
r. Firouzeh Khosrovani

 

21h

Ja sam Greta
dokumentarni
r.  Nathan Grossman

ART BIOSKOP KOLARAC
petak | 5. novembar
16h

Deponija
dokumentarni
+
Cunami i trešnjin cvet
dokumentarni
r. Lucy Walker

18h

Prvi sneg
igrani
r. Hamy Ramezan

20:30h

Frida
igrani
r. Aleksandra Odić

SUBOTA | 6. novembar
16h

Priča o padu
dokumentarni
r. Lucy Walker

18h

Slobodnim stilom za montenegro
dokumentarni
r. Ardit Sadiku + Q&A

20:30h

Balada o beloj kravi
igrani
r. Maryam Moghadam, Behtash Sanaeeha

NEDELJA | 7. novembar
16h

Moj tata je hot dog
igrani
r. Anouk Fortunier

18h

Žica
dokumentarni
r. Tiha K. Gudac + Q&A

20:30h

Bez kajanja
igrani
r. Shariff Korver

PONEDELJAK | 8. novembar
16h

KPJ i Vukovar: od nastanka do nestanka
dokumentarni
r. Milan Paun

18h

Slučaj: Ti
dokumentarni
r.  Alison Kuhn

20:30h

Društvena higijena
igrani
r. Denis Côté

UTORAK | 9. novembar
16h

Između dve zore
igrani
r. Selman Nacar

18h

Ja nikada ne plačem
igrani
r.  Piotr Domalewski

20:30h

Budućnost
dokumentarni
r. Pietro Marcello, Francesco Munzi, Alice Rohrwacher

JUGOSLOVENSKA KINOTEKA
petak | 5. novembar
14h

/

15H

Dobar Amerikanac
dokumentarni
r. Friedrich Moser

17:30h

Senso
igrani
r. Luchino Visconti

20h

Roko i njegova braća
igrani
r. Luchino Visconti

SUBOTA | 6. novembar
14h

/

15H

Sumrak bogova
igrani
r. Luchino Visconti

17:30h

/

20h

Gepard
igrani
r. Luchino Visconti

NEDELJA | 7. novembar
14h

/

15H

Sangailino leto
igrani
r. Alante Kavaite

17:30h

Smrt u Veneciji
igrani
r. Luchino Visconti

20h

Najlepši dečak na svetu
dokumentarni
r.  Kristina Lindström, Kristian Petri

PONEDELJAK | 8. novembar
14h

/

15H

Stranac
igrani
r. Luchino Visconti

17:30h

Žena u ratu
igrani
r. Benedikt Erlingsson

20h

Pad kralja
igrani
r.  Rodrigo Sorogoyen

UTORAK | 9. novembar
14h

Fabrika ništavila
igrani
r. Pedro Pinho

15H

/

17:30h

Dan oslobođenja
dokumentarni
r. Morten Traavik,  Uģis Olte

20h

Kućna nega
igrani
r.  Slávek Horák

BIOSKOP FONTANA
petak | 5. novembar
15h

Slušajte pažljivo!
dokumentarni
r. Gunnar Hall Jensen

17h

Ja sam Greta
dokumentarni
r. Nathan Grossman

19H

Bez kajanja
igrani
r. Shariff Korver

 

SUBOTA | 6. novembar
15h

Ja nikada ne plačem
igrani
r.  Piotr Domalewski

 

17h

Najgora osoba na svetu
igrani
r.  Joachim Trier

19h

Lucu
igrani                      
r. Alex Camilieri

NEDELJA | 7. novembar
15h

Snežni leopard
dokumentarni                       
r. Marie Amiguet

17h

Balada o beloj kravi
igrani
r. Maryam Moghadam, Behtash Sanaeeha

19h

Begunac
animirani & dokumentarni
r.  Jonas Poher Rasmussen

PONEDELJAK | 8. novembar
15h

Prve 54 godine: skraćeni priručnik za vojnu okupaciju
dokumentarni                         
r. Avi
Mograbi

17h

Najlepši dečak na svetu
dokumentarni
r.  Kristina Lindström, Kristian Petri

19h

Sveta Emi
igrani 
r. Araceli Lemos

UTORAK | 9. novembar
15h

Zabavi je došao kraj
dokumentarni
r. Shannon Walsh

17h

Mala mama
dokumentarni
r. Céline Sciamma

 

19h

Radiograf jedne porodice
dokumentarni 
r. Firouzeh Khosrovani

CINE GRAND BIG RAKOVICA
petak | 5. novembar
18:30h

Begunac
animirani & dokumentarni
r.  Jonas Poher Rasmussen

SUBOTA | 6. novembar
18:30h

Najgora osoba na svetu
igrani
r.  Joachim Trier

NEDELJA | 7. novembar
18:30h

Balada o beloj kravi
igrani
r. Maryam Moghadam, Behtash Sanaeeha

 

PONEDELJAK | 8. novembar
18:30h

Snežni leopard
dokumentarni                       
r. Marie Amiguet

UTORAK | 9. novembar
18:30h

Leto soula
dokumentarni
r.  Questlove

Privacy Settings
We use cookies to enhance your experience while using our website. If you are using our Services via a browser you can restrict, block or remove cookies through your web browser settings. We also use content and scripts from third parties that may use tracking technologies. You can selectively provide your consent below to allow such third party embeds. For complete information about the cookies we use, data we collect and how we process them, please check our Privacy Policy
Youtube
Consent to display content from Youtube
Vimeo
Consent to display content from Vimeo
Google Maps
Consent to display content from Google